درباره ی ما

شرکت دانش بنیان , هایتک , نانو طلیعه طب توحید در سال 1381 بصورت مسئولیت محدود تاسیس شده است که نزدیک به دو دهه فعالیت مستمر اکنون جزو شرکت های برتر صنایع پزشکی با فنآوری نانو بدون استفاده از نیترات نقره محسوب می شود. مدیران این شرکت سعی داشته اند که با خلاقیت و تلاش زیاد در گسترش و تعالی تجهیزات و محصولات مصرفی پزشکی کشور کوشا باشند و همواره به سوی تکنولوژی های جدید پزشکی قدم بر دارند.

این شرکت محصولاتش را بصورت ویژه طراحی کرده است و توانسته با شرکت های معتبر پزشکی ومراکز درمانی و بیمارستانی داخلی و خارجی همکاری نماید.

برخی از ویژگی های شرکت

توسعه و ارتقای محصولات پزشکی نانو محور

توسعه ی تولید

بهینه سازی فرآیندهای تولید

کمک به سلامت و بهبود بیماران

ارتقای دانش نانو

مشتری مداری

کارآفرینی

اهداف مدیران شرکت علاوه بر کسب رضایتمندی، بر مبنای استانداردهای مربوط به توسعه ارتقاء یافته است که برای دست یافتن به بهترین کیفیت تلاش می کنند.

بیان ماموریت شرکت

شرکت با رعایت حقوق کارمندان مشتریان و سهامداران و برای رسیدن به رشد سودآور و ایجاد پروژه های جدید بر اساس نیازهای مشتریان و بالا بردن کیفیت در تلاش می باشد.

واحد فنی شرکت

این واحد با داشتن مهندسین، پزشکان، جراحان و پیراپزشکان خلاق و با تجربه از شروع تاسیس شرکت یکی از پرسابقه ترین واحدها می باشد و با اجرای پروژه های مختلف تولید به موفقیت های بزرگی از جمله دریافت تمامی مجوزات وزارت بهداشت , وزارت صمت , دانش بنیان معاونت علمی ریاست جمهوری , هایتک , نانومقیاس از ستاد نانو , ایزو 9001 , ایزو 13485 و معرفی به عنوان شرکت برتر تجهیزات پزشکی نانو 1398 دست یافته است.

امید است با همکاری های سودمند در آینده بتوانیم سبب بهبود و پیشرفت در اهداف شویم